<
Як завжди, сервіс і якість — вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Купити щит будівельний дерев`яний в Київ з доставкою

Будівельний щит 2х2м дерев`яний купити

Компанія Купол виготовляє будівельні щити, які використовуються для огородження будівельних майданчиків, об'єктів і ділянок. В якості сировини при виготовленні елементів будівельних огорож використовується лісоматеріал 3-4 сорту, в основному з хвойних порід дерев. Щити можуть поставлятися пофарбованими або не пофарбованими, для покриття фарбою використовується акрилова фасадна фарба. Будівельні щити виготовляються за стандартними розмірами або за індивідуальним розміром замовника.

Будівельні щити призначаються для огородження небезпечних зон на будівельних об'єктах, також для обмеження доступу сторонніх осіб на об'єкти будівництва. Основні переваги будівельних щитів - невисока вартість, зручність при експлуатації, легкий монтаж і демонтаж, можливість використовувати повторно на інших будівництвах. Щити вважаються екологічно чистими матеріалами, так як виробляються з деревини і при правильному обходженні під час збирання/розбирання та транспортування можуть прослужити довгі роки.

Щит будівельний дерев`яний плюс монтаж:

Нефарбований сосновий будівельний щит 2х2м

180 грн/щит

Фарбований зеленим коліром:

260 грн/щит

Забор дерев`яний будівельний висотою 2м з установкою:

від 230 грн/ м.п.

Приблизний розрахунок вартості материалів будівельного паркану див. Таблицю 1.

Без розрахунку вартості роботи, затрати на матеріали становлять 260 грн на 2 метри погонних огорожі.

Кількість, шт Ціна, грн Сума, грн
Щит 2х2м нефарб 1 180 180
Стійка 100х100х2250мм 1 60 60
Брус 50х100х1500мм 1 21 21
Дошка 25х100х1500мм 1 10 10
Цвяхи 100мм 7 0,23 1,61
Цвяхи 120мм 3 0,3 0,9
273,51

Стандартні габаритні розміри будівельних щитів 2/2 метра, товщина 24 мм, збираються щити переважно із соснових дощок, можуть фарбуватись або ні - за бажанням замовника. Купити будівельні щити в Компанії Купол можна в комплекті з круглими стовпчиками, 2,4 метра у висоту. Ми виробляємо, доставляємо на об'єкт і встановлюємо будівельні огорожі в найкоротші терміни і за оптимальними цінами. Для виробництва щитів використовуються дошки, що відносяться до третього або четвертого сорту деревини, такі дошки дешевші і застосовуються тоді, коли зовнішній вигляд кінцевого виробу не вимагає зайвої краси. Таку ж деревину застосовують у виробництві елементів покрівлі, в обшивці та інших допоміжних конструкціях.

Огородження будівництва парканом є обов'язковим, огорожа захищає об'єкт від доступу сторонніх, будівельні матеріали, що зберігаються на будівництві, захищені від розкрадання

У свою чергу люди, що проходять повз, не наражаються на небезпеку отримання травм. Будівельні паркани складають з розбірних елементів - щитів, зручних для перевезення, і збираються на місці.

Дерев'яні щити стандартних розмірів з низьких сортів хвойної деревини є найдешевшим і зручним способом захистити будівництво та убезпечити перехожих

Фахівці Компанії Купол виробляють якісні дерев'яні будівельні щити, які ви можете купити за найкращою ціною. Наші будівельні щити надійні, зручні, довговічні, виробляються на жорсткому каркасі, надійно скріплені, чи не перекошуються при транспортуванні і експлуатації. В якості кріплень, при необхідності, ми використовуємо шурупи, а не цвяхи, завдяки чому будівельні щити служать довше і не деформуються. Паркан, виготовлений менш якісно, може втратити форму, просто розвалиться, що спричинить додаткові витрати коштів і часу, трудових ресурсів на виготовлення та заміну неякісних елементів.

Компанія Купол виготовить, привезе і змонтує будівельний паркан на ваш об'єкт, якісно, в короткі терміни та за самою оптимальною вартістю. Всі елементи виробляються нами з використанням якісної, екологічно чистої сировини із застосуванням надійного кріплення.

Наші співробітники мають величезний досвід виробництва та продажу елементів будівельних парканів, будівельних щитів. Крім того, у нас ви можете придбати пиломатеріали різних сортів і розмірів за найкращою ціною.

Можливо Вас також зацікавить: