Як завжди, сервіс і якість — вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Розцінки на кладку газоблоку

Рекомендаційні статті від Компанії Купол

Вартість кладки газоблоку

Незважаючи на гадану простоту конструкції газобетонного блоку, кладка цього будівельного матеріалу не так проста. Від умінь і досвіду майстра буде повністю залежати якість і довголіття майбутньої будівлі.

Скільки коштує покласти газоблок? Розцінки на кладку газоблоку залежать від регіону (в Києві може бути дорожче, ніж у Вінниці наприклад), від якості (з аерок працювати легше, ніж зі СтоунЛайт), від розмірів і щільності блоків.

Вартість кладки газоблоку в Києві від 250 до 350 грн за куб

Вартість робіт може оцінити майстер або виконроб на місці.

Якщо Вас не влаштовує ціна покласти газоблок, не варто лякатися майбутніх труднощів і виконати роботу самому. Насправді необхідний мінімум навичок для роботи з газобетоном. Технологія цього процесу набагато простіше і доступніше, ніж кладка цеглою. Не тільки цей факт вигідно виділяє газобетон на тлі інших будівельних матеріалів. Він має масу переваг. Замовити газоблок з доставкою

Переваги газобетону

 1. Завдяки пористості матеріалу, газобетон відмінно утримує тепло в прохолодну погоду і захистить вас від спеки влітку.
 2. Цей матеріал має відмінну повітро-й паропроникність, а значить у майбутньої будівлі буде природна вентиляція.
 3. З газобетоном легко працювати завдяки точності розмірів блоку, розбіжність становить максимум 1 мм.
 4. Термін життя цього будівельного матеріалу більше 50 років.
 5. Завдяки наявності пазів і гребенів в конструкції блоку, будівництво цим матеріалом не тільки легке, але і якісне і міцне.
 6. Матеріал має гарну теплоізоляцією.
 7. Газобетон не любить грибок і пліснява, тому ви будете захищені від їх згубного впливу.
 8. Володіє високими якісними показниками завдяки контролю при виробництві на спеціалізованих заводах.
 9. Газобетон стійко переносить перепади температури і механічні дії із зовні. Чи не схильний до впливу атмосферних впливів, корозії, хімічних речовин.
 10. Відмінно пригнічує шуми ззовні.
 11. Екологічно безпечний матеріал, не викликає алергії.
 12. Володіє невеликою масою, в основному завдяки пористій структурі і низької щільності. Цей факт дозволяє зводити висотні будівлі без критичного навантаження на підставу і фундамент.
 13. Мобільний і зручний при транспортуванні.
 14. Економічний, тому що блоки володіють чималими розмірами. Менше тимчасових і матеріальних витрат (наприклад, на розчини). Вартість кладки газоблоку нижче, ніж цегли.
 15. Через високу теплоізоляції можна заощадити на опаленні будинку.
 16. Кладка не викличе труднощів завдяки наявності пазів і гребенів.

Технологія кладки газобетоном

Як будь-який відповідальний процес, кладка блоків з газобетону має особливу технологією. Перед тим, як взяти в руки газобетон, не забудьте про фундамент і гідроізоляції. Перший ряд кладки краще підняти на 60-80 сантиметрів.

На шар гідроізоляції наносять розчин і прокладають перший ряд. Почати краще з кута об'єкта. Якщо ви будете використовувати шнур-рівень, то процес помітно полегшиться, а результат буде більш якісним. Якщо в процесі щось пішло не так, і один з блоків виступає за межі лінії, то використовуйте киянку, щоб вправити блок на місце. Після закінчення першого ряду перевірте поверхню, при наявності нерівностей зашліфуйте їх.

Якщо потрібно використати частину блоку, необхідно розпиляти його. Зробити це просто за допомогою ножівки . Стрічкова пила дасть більш точний результат, а кутник допоможе провести рівний зріз.

Перш, ніж приступити до монтажу наступного ряду, необхідно почекати пару годин. Кожен наступний ряд починайте так само, як і перший, з кута. Не забувайте уважно переглядати кожен елемент, щоб вчасно виявити нерівності і похибки.

Важливим моментом в кладці газобетоном є сполучення стін. Не забувайте і про ізолюючі матеріали. Складнощі можуть викликати міжкімнатні перегородки. Якщо ви будете використовувати анкери та скоби, то робота пройде простіше.

Перед тим, як приступити до монтажу перекриттів, не забудьте про армування і опори. Щоб правильно провести армування, необхідно використовувати бетон і занурені в них сталеві арматури. Армопояс необхідно монтувати суцільним шаром, який встановлюється на самий останній шар газобетонних блоків. Завдяки цьому армуючому поясу в майбутньому об'єкт буде захищений від тріщин. А ще допомагає розподілити навантаження по всій площі рівномірно. Для поліпшення теплофізичних характеристик армопоясу рекомендується використовувати спеціальні U блоки Aeroc .

Ціна кладки газоблоку

Ціна на кладку газобетоном відрізняється в залежності від різних факторів. Вартість кладки перегородкові блоку зазвичай дорожче, ніж стінового. Якщо ви не будете використовувати чужі руки, а займетеся кладкою самостійно, то зможете значно заощадити. Ваші витрати підуть тільки на розчин, матеріал і транспорт.

Робота приватних бригад варіюється від 220 до 400 грн за укладання газоблоку в Києві 1м 3 стіни.

Будівельна компанія може виставити рахунок вартість укладання газоблоку від 300 до 500 грн за метр кубічний.

Можливо Вас також зацікавить: