Як завжди, сервіс і якість — вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Як роблять газобетон

Рекомендаційні статті від Компанії Купол

Хвилинка інформації для покупки газобетону. Газобетон або пінобетон?

Якщо обставини складаються так, що виникає потреба в покупці такого матеріалу щоб побудувати будинок з газобетону, тоді дана стаття виявиться джерелом дуже цінної інформації для Вас. Розглянемо нижче найбільш важливі особливості, експлуатаційні та технічні якості, а також область, в якій можна успішно експлуатувати цей матеріал.

Існує безліч понять і модифікацій газобетону, наприклад: газобетонні блоки, газо блоки, газосиликатні блоки, комірчасті блоки, газоблоки, пористий і автоклавний бетон. Що це таке взагалі і з чим всі ці назви "їдять", спробуємо розібратися.

Вироби стінові з пористого бетону, автоклавного твердіння - саме так звучить звичне нашому вуху назву цього матеріалу - широко використовується в будівельній галузі ось уже близько вісімдесяти років. Відмінно зарекомендував себе газобетон в якості будівельного матеріалу на всіх континентах всіх кліматичних поясів нашої великої Землі. Це дуже універсальний матеріал - досить проблематично знайти галузь, де його застосування буде не доречним.

Використовують його найчастіше майже у всіх конструкціях, для того щоб з його допомогою звести стіни. Може використовуватися здебільшого для теплоізоляції, по засобам виготовлення армованих плит, що несуть функцію перекриття або покриття.

Особливості: пожежобезпечний, довговічний, економічний і, як писалося вище, забезпечує чудову теплоізоляцію. Всі перераховані вище властивості роблять цей будівельний матеріал конкурентоспроможним в умовах сучасного ринку. Географія розташування заводів по виготовлення автоклавного газобетону широка: Канада, Сибір, Австралія, Південна і Північна Африка, Південно-Східна Азія, Японія, Туреччина, Каліфорнія

Властивості і технічні характеристики тих виробів, які виготовляються з газобетону, прямо пропорційна якості сировини, що використовується для цих цілей і самої технології виробництва. Природно, що у кожного виробника це по-різному. Чи по кишені чого ж обумовлений досить високий рівень якості газобетонних блоків торгової марки AEROC?

Відповідь проста:
  • блоки виготовляються за допомогою автоматизації в приміщеннях заводів, що в свою чергу забезпечує міцність, щільність блоку, а також геометрично вірну і точну форму;
  • пройшовши процес виробництва на виробничих лініях, випущених в Німеччині, на будівельний майданчик потрапляє вже у вигляді готових блоків, що досить зручно;
  • дуже важливим є ставлення самої компанії AEROC до якості виготовлених блоків - пред'являє жорсткі вимоги. А це в свою чергу вимагає чималих фінансових, матеріальних і трудових витрат.
Саме все перераховане вище дозволяє випускати автоклавний газобетон, доведений майже до досконалості багатьох характеристик. Огляд інших виробників автоклавного газобетону.

Давайте тепер спробуємо розібратися в наступних визначеннях: "газобетон", "газобетон", "пінобетон", "газосиликат", "автоклавний газобетон". Для більшості людей ці визначення нічого не значать, тобто вони не бачать жодної різниці і можуть подумати що це один і той же матеріал. А коли спливають такі визначення як «автоклавний» і «неавтоклавний», то тут зовсім зле.

Виявляється, що не дуже коректно називати бетоном, то, до чого ми вже звикли, читаючи цю статтю. А саме газобетон. Заглянемо в тлумачний словник, і цілком зрозуміло прочитаємо визначення: це суміш, що складається з наповнювачів, які можуть відрізнятися в своїх розмірах, але повинні бути скріплені чимось терпким в одне. В'язкою речовиною тут може виступати: цемент, полімер, асфальт і проч.Правільнее буде назвати пористих бетонів групу матеріалів, що володіють одним властивістю, яке є загальним - пористість. Пористість, безсумнівно, знижує щільність самого бетону. Але абсолютно ніяким чином не позначається на властивостях самого матеріалу.

Роль наповнювачів порівнянно мала, в разі їх присутності взагалі. Звідси назва «пористий». Оскільки основна частина в обсязі належить осередкам - так по-іншому називають пори. Щільність цього матеріалу відрізняється від щільності розчину, який носить назву будівельного. Цим розчином прийнято називати суміш, що складається з цементу М500, води і річкового піску. Виділяють два основних типи. Градація ведеться за технологією виготовлення: газобетон або пінобетон. Є ще один поділ матеріалу: автоклавного твердіння і неавтоклавного. Розділяють також за технологічним процесом і ця сепарація є найбільш вагомим, якщо порівнювати його з першим.

Ніздрюватий автоклавний газобетон — камінь, який піддався штучного синтезу. Детальніше розберемо як здійснюється технологічний процес:
  • пісок і вапно перемелюють в спеціальному барабані і змішують з водою;
  • додають цемент і алюмінієвий порошок у вигляді пасти;
  • алюміній вступає в реакцію з вапном 2Al + 3Ca(OH)2 = Ca3(AlO3)2 + 3H2;
  • утворюється рідка маса, в якій виділяються бульбашки, застигає і відправляється на порізку;
  • порізаний на певні розміри (товщина газобетону випускається від 75 до 500мм) блок направляється в автоклав на 10-12 годин.

Ось так, власне, і утворюється новий мінерал. Це непростий і дуже витратний процес, тому ні в якому разі не можна вважати, що вищеописаний процес є процесом створення звичайного будівельного розчину. Так можна думати про неавтоклавном бетоні.

Для простоти і зручності в побуті прийнято називати ніздрюватий бетон автоклавного тверднення газобетоном, а другий - пінобетоном. Хоча подібна розбивка і є помилковим, але відмінно відображає ринкову ситуацію. Газобетоном сьогодні називають газосиликат. Газобетон — це пористий бетон автоклавного виробництва, виготовлений на основі піску, цементу і з додаванням вапна.

Все це досить непросто для звичайної людини, тому не варто «забивати» голову речами, які можуть і не знадобиться. Важливо розрізняти тільки, що бетон буває автоклавного і неавтоклавного тверднення, про що ми писали вище.

Отже, підсумуємо: весь стіновий матеріал за технологією виробництва поділяється на два типи, які є основними: пінобетон і автоклавний газобетон. Пінобетон - матеріал, процес затвердіння якого відбувається в природному середовищі, а газобетон - матеріал, який утворюється за допомогою впливу високої температури, при додаткової обробки тиском в спеціальному обладнанні - автоклаві. Автоклав є свого роду «скороваркою» для нього.

Цена на газоблок

Можливо Вас також зацікавить: