Как всегда, сервис и качество — выше цен!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

ул. Здолбуновская 7Д, к. 401

Украина, Киев

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Вс.-Закрыто

Тимчасові будівельні огорожі з установкою

Установка тимчасових огорож

Дерев'яні тимчасові огорожі

ПРИЗНАЧЕННЯ ТИМЧАСОВИХ ОГОРОЖ

Як тільки почалося будівництво, стартував підвезення дорогих будівельних матеріалів, тут же виникає необхідність захистити територію належним чином. Принцип - «і так зійде», не спрацює. За правилами будь-якої об'єкт, що будується необхідно захистити. Незалежно від того приватний забудовник або солідна будівельна фірма, підрядна бригада, Вам обов'язково необхідно буде вирішити питання зведення тимчасового огородження споруджуваного об'єкта.

Така споруда вирішує відразу кілька завдань. Візуально розмежовує ділянку, носить охоронну функцію, попереджувальну. Наявність огорожі обов'язкове вимоги до будівництва розташованої в межах міста. Якщо ваш об'єкт не огороджений, як годиться, будівництво можуть закрити, заборонити. Така необхідність зумовлена ​​тим, що паркан зводить до мінімуму проникнення на будмайданчик сторонніх людей, перехожих.

Дерев'яні тимчасові огорожі

Випадки розкрадання дорого майна відбуваються повсюдно. Практика показує, ті будівельники, які не зробили огороджувальних споруд, постійно зазнають збитків від крадіжки пиломатеріалів, будівельних блоків, устаткування. Парканні конструкції коштують дешево, а вкрасти можуть принести мільйонні збитки.

Таким чином витрати на тимчасові огорожі обов'язковий момент будівельної кошторису. Для точного розрахунку витрат, необхідно заздалегідь обчислити протяжність огороджувальних території, з урахуванням необхідної кількості воріт, хвірток. Визначити на плані місця під'їзду великої техніки.

Попередня розмітка на місцевості дасть більш точні цифри. Ціна за паркан, встановлюється за погонний метр, тому важливо точно знати яка фактична потреба. Тимчасові огороджувальні конструкції не вимагають складного монтажу, додаткових витрат. Слід врахувати загороджувальні елементи в обов'язковому порядку повинні відповідати галузевим стандартам, ГОСТ. Купуючи типові, стандартні рішення, ви заздалегідь позбавите себе від багатьох проблем, в тому числі штрафів за відсутність захищає периметра.

Купить временное ограждение с доставкой и установкой.

Народний вибір - дерев'яні тимчасові огорожі для будівництва. Огорожа з дерева традиційно використовується як на приватних, так і на комерційних будівництвах. Причини вибору інтуїтивно зрозумілі - невелика ціна, практичність, простота установки, невибагливість. Купили, поставили, нічого складного. Швидко огородив, миттєво демонтував.

Готовий тимчасовий дерев'яний паркан це типова, щитова конструкція, розміри якої стандартизовані. Перед придбанням необхідно мінімально підготувати периметр, шляхом вирівнювання поверхні. Попередні роботи не допустять ситуації різких перепадів висот, встановлювати стане простіше. Довжина готових панелей укладається в мірний ряд 1,2 метра, 1,6 метра, 2,0 м.

    

Для точного дотримання вимог, правил зведення необхідно спиратися на ГОСТ 23407-78, що регламентує основні геометричні характеристики. Для тих, хто будує в місті, наявність креслень, відповідність нормативно проектної документації обов'язковий елемент. Дотримуючись техніку безпеки, тимчасові огорожі прослужать не один рік, знадобляться на наступний будівельний сезон. Тимчасові будівельні огорожі просто зібрати, легко розібрати, наростити, переставити в межах будівельної дільниці.

Временное ограждение купить с доставкой и установкой
Наименование Цена, грн Цена, грн с НДС Вес, кг
Щит деревянный неокрашеный, 2х2м 170 195 50
Щит деревянный окрашеный зеленым цветом, 2х2м 250 285 50
Столбик деревянный, 100х100х2250мм 65 75 15
Установка одного щита (средняя с учетом расходных материалов) 120 140

Возможно Вас заинтересует для строительства газоблок Аерок с доставкой и выгрузкой.