Як завжди, сервіс і якість - вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Будівельний паркан з дерева в Києві

Тимчасові будівельні огорожі в Києві

Забір будівельної ділянки

Головне призначення будівельного паркану це усунення можливого доступу сторонніх людей на ділянку будівельних робіт.

Загальновідомо, що місця де йде будівництво відрізняються підвищеним ступенем ризику і візит сторонніх осіб непозволітелен. Крім цього будівельний паркан виконує функцію сторожа для будівельного матеріалу знаходиться на території.

Запити які ставляться для будівельного паркану - зручність і простота монтажу, а також надійність. Складові частини забору повинні легко роз'єднати на компоненти, щоб їх можна було перенести на іншу ділянку робіт і там змонтувати заново. Огородження місць будівництва і майданчиків де йдуть інші види робіт захищаються стандартними парканами ГОСТ 23407-78. Кольори в які пофарбований будівельний паркан це або зелений з білими смугами, або жовтий з оранжево-червоними лініями.

Установка будівельних парканів

Установка будівельних парканів відбувається вручну. Тому особливо важливим є людський фактор. Компанія Купол надає високопрофесійних непитущих робочих для монтажу огорож.

Вимоги до встановлення паркану:
  1. Для монтажу дуже важлива якість стовпів на яких буде монтуватися огорожі конструкція. Тому ми застосовуємо тільки свіжорозпиляного брус 100х100мм
  2. Облаштування огороджень необхідно виконувати з можливим його перенесенням. Для цієї мети прекрасно підходять секції забору 2х2м, зроблені з дощок. Для перенесення таких щитів не буде потрібно спецтехніки та монтаж відбувається оперативно.

ТОВ «Компанія« Купол »пропонує монтаж огорожі відповідно до ДБН 1040-98. Секції дерев'яних щитів і стовпчики доставляються на об'єкт автотранспортом і вивантажуються або вручну або за допомогою крана. Будівельний паркан фарбується на виробництві, тому замовляти фарбування потрібно заздалегідь. Монтаж огорож проводиться як на твердому (асфальтовому, бетонному) покритті, так на грунт.

Для попереднього підрахунку кошторису на огорожу з урахуванням монтажу застосовується формула:

Загальна вартість = Периметр (в м / п) ділити на «два». Отримане число помножити на 285грн (140 грн щит незабарвлений + 45 грн стовпчик + 100 грн робота). Якщо Ви хочете придбати пофарбовані щити, то множити потрібно на 335 (вартість пофарбованої секції 190 грн).

Вартість пофарбованої секції 190 грн