Як завжди, сервіс і якість - вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Будівельні огорожі

Тимчасові будівельні огорожі в Києві

Монтаж будівельних огорож на будівельному майданчику, проводиться відповідно до Держстандарту 23407-78.

Технічні вимоги до огорожі ділянки монтажних робіт:

1. Огородження будівельного об'єкта повинні по максимуму виконувати вимоги регламентів державних стандартів і затверджених робочими кресленнями, а також встановленими зразками.

2. У встановлюваних тимчасових огорожах необхідно передбачати ворота необхідної ширини для можливого проїзду вантажних авто з урахуванням радіуса повороту великовантажного транспорту і дверей для пересування робітників.

Компанія «Купол» пропонує щити дерев'яні висотою 2м, шириною 2м, виготовлені з соснової дошки 3 сорти. На щитах встановлені горизонтальні накладки для фарбування їх у білий колір. Купити тимчасові огорожі за ціною 140грн за щит нефарбований або 190 грн за щит фарбований в зелений колір з білими сигнальними смугами.

Огородження будівельного майданчика

Доставка дерев'яних забірних щитів здійснюється автомобільним транспортом на будівельний майданчик. Вивантаження і рознесення по території виконується вручну.

Вимоги до встановлення огорожі будівельно-монтажних робіт:

1. Паркани тимчасові будівельні встановлюються таким чином, щоб була можливість їх розбирання і використання як переносні монтажні огорожі. Для цього застосовують готові щити дерев'яні розміром 2х2м, які кріпляться до стовпів.

Ціна за шт, грн Ціна за м/п з врахуванням стовбчика, грн
Щит нефарбований 2х2м 140 93
Щит фарбований 2х2м 190 118
Стійка для огорожі 100х100мм 45

Висота дерев'яних щитів повинна бути:

1. парканів виконують функцію захисну, а також охоронну (з можливим захисним навісом) будівельного ділянки-2,0м;

2. захисних (без навісу) зборів будівельних ділянок — 1,6м;

те ж, з навісом — 2,0м.

Компанія Купол надає бригаду високопрофесійних (незловживають алкоголем) робочих для установки тимчасового паркану. Установка ведеться ручним способом із застосуванням шанцевого інструменту. Застосовуються цвяхи 150мм для кріплення до стовпів. Для зміцнення конструкції крім вкопування стовпчиків можливе кріплення горизонтального бруса 40х90х1500мм який скріплюється з основним стовпом діагональної дошкою 25х100х1500мм.