Як завжди, сервіс і якість - вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Виробництво та монтаж електрощитового обладнання

Розробка обладнання і систем електроживленная

Виробництво електрощитового обладнання Київ

Виробництво електрощитового обладнання здійснюється згідно з вимогами ДСТУ та ТУ. Залежно від умов використання обладнання можливе застосування різних конструктивних рішень, які дозволяють встановлювати і закріплювати щити на стінах будівель, а також на відкритому повітрі.

Крім типових схем ми збираємо і за індивідуальними проектами, а тому Ви можете замовити обладнання для Ваших конкретних потреб. При необхідності ми підберемо оптимальне співвідношення електросилових, експлуатаційних, і економічних характеристик обладнання. Наше обладнання є крім того гарантом вашої безпеки і поєднує в собі високу якість використовуваних матеріалів, модернові технології виготовлення і доступну вартість.

Компанія має власну виробничу базу і виконуємо збірку, як стандартних щитів, так і нестандартних пристроїв будь-якої складності, з використанням обладнання провідних світових виробників.

Компанія виготовляє:

Щити АВР, ВРУ, ВРУ, СПМ, ЩО70, ЩО90, ПР11, ЩСУ, ящики ЯР, ЯРП, ЯПРП, ЩАВР, ГРЩ, ЩСУ, ЩУ, ща, щр, ЩО, УКРМ і інші електротехнічні щити, як власної розробки, так і по проектам Замовника.

Компанія «Купол» розташовують всією необхідною інфраструктурою, що забезпечує:

  • проектування установок;
  • розробку обладнання і систем електроживлення;
  • виробництво і випробування;
  • пуско-налагоджувальні роботи;
  • сервісне обслуговування;
  • навчання персоналу.