Як завжди, сервіс і якість - вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Брус 150x150 з доставкою

Дерев'яний брус 150x150мм від виробника. Купити сосновий брус в Києві

Дерев'яний брус 150х150

Дерево Вже довгий час успешно Використовують для зведення житлових будинків и даже нежитлових приміщень, а сучасні технології на виробництві будівельних матеріалів з дерева, в рази збільшують експлуатаційні характеристики цього матеріалу.

Коли вам доставили замовлені бруси будь-якого з вище перерахованих видів насамперед оціните якість отриманого вами матеріалу: всі нерівності і шорсткості, на те наскільки якісно обробили деревину.

Застосування бруса 150х150

З дерев'яного бруса 150 на 150 мм можна звести і каркас будівлі, і стійки, і балки, стіни і так далі. До того ж такий матеріал має ряд переваг:

  • Натуральність, в сучасному світі дуже високо цінують екологічність матеріалу, а оскільки дерево створила сама природа, то з цим не виникає проблем, до того ж деревина відмінно пропускає повітря.
  • Невелика вага, він в рази менше, ніж у будівель, виготовлених із цегли або бетонних блоків.
  • Теплоізоляція та звукоізоляція деревини знаходиться на високому рівні, таким чином можна добре заощадити на опаленні.
  • Тривалий термін експлуатації завдяки обробці спеціальними засобами.
  • За рахунок простоти обробки брус допомагає в рази заощадити час на виконання роботи.

Якщо ви задумали будівництво дерев'яного будинку, сходи, лазні або сауни в такому випадку вам не обійтися без такого пиломатеріалу як брус, який може стати основою каркаса будівлі або ж оздоблювальним матеріалом в інтер'єрі. Щоб звичайне колоду перетворилося в будівельний брус 150х150, воно повинно пройти багатоетапну обробку з усіх чотирьох сторін. Найчастіше брус дошка виготовляється з хвойних порід дерева зокрема з сосни.

Ціна за метр погонний брус 150х150 (довжиною 4,0-4,5 м) - 59 грн.
Перетин, мм Ціна, грн/метр Довжина 3,0м Ціна, грн/метр Довжина 4,0-4,5м Ціна, грн/метр Довжина 6,0м
50х50 мм 7 6,7 7
50х100 мм 14 13 14
50х150 мм 21 20 21
100х100 мм 28 26 28
100х150 мм 42 40 42
150х150 мм 64 59 64

На ринку пиломатеріалів можна придбати такі види бруса:

  • Струганий;
  • Клеєний;
  • Свежепіленний брус 150х150 мм..

Компанія Купол реалізує тільки екологічно чистий будівельний брус, якщо ми говоримо про клеєному або стругати, то ці види бруса проходять додаткову обробку і сушку, поки не досягається повне відповідність стандартам ДСТУ. Незважаючи на безліч переваг одним з ключових переваг бруса можна вважати його доступну ціну. Якість бруса прямопропорційно залежить від того яка технологія використовувалася для його виготовлення і від рівня його вологості.

Виготовлення бруса 150х150

Брус 150x150 виходить шляхом обрізання поліна з декількох сторін, його використовують в будівництві завдяки таким природним властивостям, як міцність, довговічність, хороша звуко- і тепло-ізоляція. Брус може бути обрізаний з усіх чотирьох сторін, як ми вже згадували вище, а також з двох або трьох сторін, так само на ринку реалізують брус встановлених розмірів або ж за індивідуальним замовленням покупця.

Для зведення дачі або житлового будинку рекомендується використовувати непрофілірований (цілісний) брус 150х150, для цього не потрібно знання особливих технік. Процес обробки такого бруса мінімальний, що гарантує його невисоку ціну. Важливо знати, що якщо не дотримуватися елементарних правил зберігання такого матеріалу брус може бути вражений грибком або паразитами. Також це матеріал схильний до сильної усадки, період якої залежить від безлічі факторів і часом може триватиме до двох років.

Для отримання профільованого бруса деревину висушують. Під час обробки матеріалу майстри намагаються зробити це максимально точно, щоб в готовому вигляді брус відповідав заданим параметрам, таким чином під час будівництва можна виконати максимально щільні стики. Використання цього бруса, також скорочує період усадки деревини. До недоліків цього матеріалу можна віднести той фактор, що через деякий час на ньому з'являться тріщини, так як для його виготовлення використовують масив дерева.

Використання клеєного бруса для будівництва саме витратне, це обумовлено складною технікою виготовлення. Для виготовлення такого будівельного матеріалу найчастіше використовують хвойну деревину, клеєний брус роблять з декількох шарів (їх кількість варіюється від двох до п'яти), які склеюють між собою, дотримуючись спеціальної техніки. Такий брус 150x150 володіє високими перевагами: він стійкий до впливу зовнішніх факторів (вологи, вітру та інших), гниття. Усадка цього матеріалу зводиться до мінімуму і становить приблизно 1%, також він не вимагає ніякої додаткової обробки і не схильний до виникнення тріщин. Всі ці властивості дають повну свободу для швидкого будівництва. Якщо говорити про недоліки клеєного бруса, то вони незначні: висока ціна, знижений повітрообмін в зведеному будинку.

Дерев'яний брус 150х150 Україна

Свого часу для створення споруди використовували ціла колода, але природні нерівності його поверхні змусили людини зуміти, і придумати спосіб зробити його більш зручним для користувачів. Таким чином, його стали обрізати з декількох сторін, так і з'явився обрізний брус, якість якого на пряму залежить і від породи деревини, і від способу її обробки. Обрізний брус має доступну ціну і відмінно зберігає тепло, витримує високі навантаження, до того ж має стійкість до займання, його можна брати за основу у виготовленні інших видів бруса. Чудова однорідна структура, ряд експлуатаційних високих характеристик допомогли обріза брусу 150х150 знайти популярність не тільки на ринку приватних забудовників, його із задоволенням використовують для створення будівель різного призначення. Варто зазначити, що через те що брус не проходить обробку спеціальними розчинами і речовинами такий матеріал має схильність до деформації.

На фоні прогресу сучасна людина все більше цінує простоту і природність у всьому. Щоб побудувати будинок з натуральних екологічно чистих матеріалів досить просто купити дерев'яний брус 150х150. Колоди, після обробки на спеціальному верстаті легко збирають потрібну конструкцію.

Компанія «Купол» займається продажем бруса 150х150 в Україні та Києві вже багато років. У нас ви зможете зробити покупку пиломатеріалів різних розмірів за доступними ринковими цінами, також ми можемо виготовити брус з індивідуальними розмірами за приватним замовленням покупця. Представники нашої компанії з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання і виконають доставку бруса по Києву.

Купити брус 150х150 в Києві за ціною від 2600 грн за м3. Вашій увазі пропонуємо сосновий брус 100х100 мм відмінної якості.