Як завжди, сервіс і якість - вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Брус дерев'яний

Дерев'яний брус від виробника. Купити брус в Києві

Дерев'яний брус краще рішення для дому

Пиломатеріали мають широкий спектр застосування, їх використовують на будівництві для багатьох цілей, не став, звичайно, винятком і дерев'яний брус. Брус являє собою всілякої товщини колоду, яке обпилюють з чотирьох сторін в розрізі він має форму прямокутника. Застосовують бруси для побудови каркасів, виготовлення перекриттів між поверхами, лаг підлоги і стелі.

Купити брус

На ринку пиломатеріалів можна зустріти різні ціни на брус, вони залежать від того на скільки добре він оброблений. Існують поняття струганого і не струганого бруса.

Струганий брус

Наприклад, для зведення каркаса будівлі, можна застосувати не струганий брус, адже в підсумку він буде прихований за зовнішньою облицюванням будівлі.

Струганий брус проходить додаткову обробку, тому він має гладку й рівну поверхню і відповідну ціну. Такий будівельний матеріал можна спокійно застосовувати в тих місцях, де грає роль зовнішній вигляд, акуратність і естетика. Наприклад, стругані брусом можна оформити сауну або лазню. Також, цей матеріал відмінно підходить для виготовлення меблів. Для зведення будинку або котеджу або будь-яких господарських будівель експерти рекомендують використовувати хвойний брус, це пояснюється високим рівнем стійкості хвойних дерев до впливів навколишнього середовища. Широке застосування в зведенні будинків брус заслужив завдяки своєму відмінному зовнішньому вигляду, до того ж будівлі, побудовані з дерева, відмінно зберігають тепло і не дають усадку. Для того щоб при покупці Вас не обманули і Ви отримали дерев'яний брус високої якості упевніться, що його поверхня рівна і добре відшліфована. Якщо брус правильно висушений, то його вологість коливається від 8 до 12%.

Деревянный брус размеры

Від того як обпиляні боку брус можна розділити на наступні категорії:

Перший вид бруса - це двухкантний брус. Матеріал відноситься до цього виду, якщо має оброблені дві поздовжні сторони, відповідно якщо брус має три оброблені боку, то він носить назву трехкантного. Коли у бруса оброблені всі чотири сторони - це четирехкантного брус.

Також ми можемо класифікувати брус відповідно до розмірів:

Калібрований брус

Якщо брус попередньо оброблений, висушений і підігнаний до заданого розміру - це калібрований брус.

Для того щоб колода перетворилося в брус йому надають прямокутну форму, Обпиляєте його для цього з усіх чотирьох сторін. Для виготовлення міжповерхових перегородок, балок і стінових стійок використовують звичайний брус, який зберігає тепло і має презентабельний зовнішній вигляд.

Брус з практично пряміми, а не округлими краями називається оциліндрованих. Такий брус також додатково обробляють зверху і знизу для кращої стикування, після маніпуляцій отримують гладкий і рівний брус без пухкої частини колоди. Такий матеріал відмінно підійде для будівлі лазні, заміського будинку, котеджу і т.д.

Профільований брус

Брус з рівною внутрішньою стороною і плоскою або полуовальной зовнішньої називається профільованим. Для того щоб полегшити процес установки такий брус вгорі і внизу має форму шип-паз. Поперечний переріз бруса може бути різним - це залежить від його призначення. Будинки побудовані з такого бруса виглядають особливо гарними.

Для того щоб отримати клеєний брус використовують спеціальний прес, на якому склеюють ламелі (дошки отримані під час розпилювання колод). Готові бруси додатково покривають антисептичними засобами і антипиринами. Цей матеріал відмінно підходить для будівництва приміщень зі свідомо високою вологістю.

Знаючи все вище перераховані різновиди бруса, ви зможете підібрати цей матеріал для ваших потреб і цілей.

Клеєний брус

Можна з упевненістю сказати, що клеєний брус - це найбільш якісний вид матеріалу. Як уже зазначали вище такий брус можна отримати шляхом склеювання декількох окремих шматків дерева. Їх ретельно поєднують щоб отримати брус високої якості. Після склеювання брус тривалий час просушується і після цього обробляється. Якісно виготовлений клеєний брус буде чудовим матеріалом для побудови добротного будинку, єдиним його недоліком, відлякує клієнтів, є висока ціна.