Як завжди, сервіс і якість - вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Пиломатеріали

Купити брус, дошку в Києві

Пиломатеріали: брус, дошка

Підприємство «Купол» реалізує високоякісні пиломатеріали (брус, дошка, вагонка, дошка підлоги) недорого за найбільш конкурентними цінами в столиці рейка, блок хаус)

Довжина дошки і бруса може становити 4,5 або 6 метрів на вибір. Вся деревина, пиломатеріал обрізний від компанії «Купол» поставляється з екологічно чистого району і оброблена на професійному обладнанні.
Всі пиломатеріали реалізуються оптовими партіями з можливістю доставки до об'єкта Замовника. Пиломатеріали Київ самовивезення, з доставкою.
Доска необрезная

Ціна за 1 м3 — 1650 грн.

Дошка обрізна

Ціна за 1 м3:

 • довжина 4-4,5м — 1950 грн
 • довжина 6,0 м — 2090 грн
Брус

Брус ціна за 1 м3:

 • довжина 4-4,5м — 1950 грн
 • довжина 6,0 м — 2090 грн

Дошка брус купити з доставкою за ціною від 1950 грн/м3. Продаж бруса ціна за 1 м3 — 1950 грн/м3. По тел. (044) 227-94-52 Ви можете замовити пиломатеріал обрізний: дошки, брус хвойних порід, рейка дерев'яна, дошка суха, імітація бруса, блок хаус, брус хвойний.

Брус 50х50, 40х50, 40х60, 100х100, 100х150, 200х200, 150х200мм.

Пиломатеріали Київ: брус Київ, дошка для підлоги Київ, рейка, дошка.

Серед пропонованого асортименту:

 • Дошки обрізні - натуральна деревина, обрізана з чотирьох сторін. Має гладку, рівну поверхню, точні геометричні лінії. Використовується в будівництві і обробці споруд різного роду: заміських будинків, лазень, котеджів, альтанок та іншого.
  Дошки обрізні, дошки широко застосовується в меблевому виробництві, для виготовлення паркету.
 • Дошки необрізні - природна деревина, розпиляна з двох сторін. Необрізна дошка має кору з бічних крайок і також широко застосовується в обробці і будівництві некапітальних житлових і підсобних приміщень. Затребувана в якості сировини для виготовлення меблів.
  Як перевага можна відзначити дешевизну, в порівнянні з обрізної дошкою або брусом.
 • Брус, брусок 50, 60, 80, 100, 150, 200мм - один з кращих матеріалів для будівництва приватного будинку. Брус дерев'яний обрізний з усіх боків матеріал правильної форми. Реалізується обрізний брус сосновий першого, другого сорту, відповідний ГОСТу. Брус дешево Київ 1950грн/м3.
 • Дошка для підлоги - самостійне, міцне і довговічне підлогове покриття, яке виконує, також, звукоізоляційні і теплоізоляційну функції. Дошка статева має естетичний вигляд, бездоганно гладку поверхню.
 • Євровагонка, а також традиційна дерев'яна вагонка, для оздоблення та облицювання фасадів, внутрішніх поверхонь балконів. Вагонка легко монтується, покращує мікроклімат в обробленому деревом приміщенні, додатково утримує тепло і захищає від шуму.

Брус

Деревина завжди була і є ходовим лісоматеріалом в будівництві, але мало хто здогадується, що це матеріал майбутнього. Вона має властивості, які дозволяють служити більше 100 років при правильному використанні.

Різновид сировини і форм відкриває спектр можливостей у створенні як міцного фасаду будинку, так і дизайнерських меблів. Наприклад, якщо купити брус в Києві, ви отримуєте матеріал правильної форми, який стане для вашого житла найкращим вибором. Не варто забувати про те, що деревина створена природою і символізує затишок.

З чого складаються пиломатеріали і якими властивостями володіють?

Основним матеріалом є деревина, яка за допомогою складу своїх волокон і типу обробки формує певний вид пиломатеріалів, таких як дошки, євровагонка або ви можете купити брус дерев'яний. Від природи деревина має такі якості:

 • висока міцність;
 • низька теплопровідність;
 • легкість (невелика маса);
 • гнучкість (зміна форми);
 • екологічність.

Залежно від породи дерева і функціональності визначають ціну і якість матеріалу. Також деревина здатна протистояти шкідливою хімічному середовищі, що дає можливість використовувати її там, де інші матеріали руйнуються. Вважається, що деревина - це творець клімату і атмосфери будинку. Вона регулює вологість приміщення і створює ефект розслаблення, позитивно діє на організм в цілому.

Використання цього матеріалу в інтер'єрі протистоїть стресового стану людини і сприяє підвищенню емоційного фону. Але не варто забувати, що деревина має свої вади і їх варто враховувати. При постійному контакті з водою цей матеріал розбухає і деформується, тому до нього необхідно ставитися з розумом. Дерево має безліч асоціацій, але основними синонімами завжди повинні залишатися «довговічність», «природа» і «тепло» .Вікорістання цього матеріалу в інтер'єрі протістоїть стресового стану людини й спріяє підвіщенню емоційного фону. Альо НЕ Варто забуваті, что деревина має свои вади и їх Варто враховуваті. При постійному контакті з водою цею материал розбухає и деформується, тому до него необходимо ставити з розумом. Дерево має безліч асоціацій, но Основними сінонімамі всегда повінні залішатіся «довговічність», «природа» и «тепло».

Що таке дошка і як її варто використовувати

У будівництві з натуральної сировини дошки - незамінний матеріал. В основному, дошки поділяють на два види: обрізні і необрізні. Обрізна дошка складається з чотирьох сторін і відрізняється своєю гладкістю і точністю ліній. Цей вид застосовується у виробництві меблів, паркету споруд та обробці різних будівель, таких як заміські будинки, котеджі, альтанки, лазні, ресторани та інше.

Необрізна дошка характеризується наявністю кори на бічних кришках і специфічною технологією обробки. Сфери застосування у цих видів дуже близькі, хоча ціна у необрізної дошки набагато нижче. Також використовують термін «дошка для підлоги», що означає покриття для підлоги, якому властиві довговічність, естетичність, звуко- і теплоізоляція і бездоганна гладкість поверхні.

Чи варто брус купити в Києві для будівництва

Один з кращих матеріалів для створення якісного будинку - це брус.За рахунок великого асортименту розмірів і правильності форми цей вид міцно займає нішу в будівництві. На брус ціна в Києві залежить від породи, сорту і відповідності ГОСТу. Брус 4,5 і 6 метрів продається дешево в компанії «Купол».

Вагонка і особливий мікроклімат

Створити ефект природи в приміщенні можливо за допомогою вагонки. Утримання тепла на балконі і в приміщенні, захист від неприємних звуків і легкість в монтажі і транспортуванні - це ще не повний перелік позитивних якостей вагонки. Поліпшення мікроклімату і акцент на природній естетиці підвищує бажання зробити вибір саме цього матеріалу для будівництва.

Чому варто купувати пиломатеріали саме в компанії «Купол»

Реалізація високоякісних пиломатеріалів за конкурентною ціною - це місія компанії «Купол». Весь матеріал видобувається в екологічно чистому районі, обробка проводиться виключно на професійному обладнанні.

Компанія вміє працювати з деревиною, враховуючи її властивості, склад та недоліки. Так, можливість придбати брус дерев'яний в Києві від компанії здійснюється оптовими партіями. Додатково «Купол» надає послуги самовивозу і доставки замовнику. Компанія не обмежується тільки цими послугами і надає монтаж, допомога в будівництві та транспортуванні. Якщо ви прихильник екологічних матеріалів, які створюють затишну атмосферу і приємний вигляд, то сміливо звертайтеся в компанію «Купол» і її фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір.

Довговічність за низькою ціною - це пиломатеріали від компанії «Купол»!