Як завжди, сервіс і якість - вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Купити щебінь Київ

Продаж щебеню в Києві на Березняках, Славутичі, Осокорках

Щебінь, гравій, відсів

Щебінь — сипучий матеріал, отриманий за допомогою механічного або вибухового руйнування порід. Після дроблення гірську породу через спеціальні сита поділяють на фракції.

Властивості щебеню:

Лещадність

Лещадність – важлива характеристика якості щебеню, пов'язана з його формою. Назва походить від плоскої риби лящ і виражається в% вмісту зерен пластинчастої та голчастої форми в масі щебеню. Чим менше лещадность (форма зерна щебеню більш подібна кубу), тим якіснішим вважається щебінь. До зерен пластинчастої та голчастої форми приймають гранули, товщина / ширина яких менше довжини у три і більше разів. «Кубовидний» щебінь дозволяє заощадити цемент у виробництві бетону, так як більш щільніше утрамбовуется.

Радіоактивність щебеню

Найважливіша характеристика гранітного щебеню застосовується в будівництві. Якість має бути підтверджено санітарно-епідеміологічними сертифікатами. Щебінь застосовується в житловому будівництві повинен відповідати I-го класу радіоактивності (не більше 370Бк / кг). Для дорожнього і промбудівництва - II-го класу (370 - 740 Бк / кг).

Морозостійкість гранітного щебеню

Морозостійкість - здатність матеріалу витримувати багаторазове заморожування і відтавання в насиченому водою стані без помітного руйнування. По морозостійкості гранітний щебінь поділяють на марки: F-50; F-100; F-150; F-200; F-300; F-400. У будівництві, як правило, використовують щебінь марки 300-400.

Механічна міцність щебеню

По міцності щебінь підрозділі на марки:

надміцний — М 1200-М 1400,

міцний — М 800-М 1200,

середньої міцності — М 600-М 800.

Гранітний щебінь марки М1200 користується стійким попитом, рідше застосовується високоміцний щебінь міцністю М1400-М1600 для виробництва важких надміцних конструкцій мостових фундаментів, опор і.т.д.

За розміром гранітний щебінь поділяють на фракції (зерна) в мм.

Розподіл гранітного щебеня:
  • Фракція: 0х5 (відсів) - найдрібніша фракція щебеню, застосовується для декорування, засипки стежок і майданчиків.
  • Використовують його у виготовленні залізобетонних конструкцій.
  • Фракція: 5х10, 5х20, 10х20 - дрібна фракція користується на ринку найбільшим попитом використовується у виробництві асфальту, бетону, в фундаментних роботах.
  • Фракція: 20х40 - середня фракція. Застосовується у виробництві бетону, в будівництві і ремонті автомобільних і залізничних доріг. Використовується в будівництві будівель і споруд.
  • Фракція: 40х70 - велика фракція, застосовується для виробництва бетону, великовагових конструкцій з такого бетону, а також при роботах зі значною кількістю бетону. Застосовується у виробництві бетону, в будівництві і ремонті автомобільних і залізничних доріг. Використовується в будівництві будівель і споруд.

Фракція: 40х200 (камінь бут, бутовий камінь, бут) - камінь з довжиною ребра до 300мм, що отримується в результаті вибухових робіт в породі. Найчастіше використовується для закладки фундаментів будівель («подушки»), зведення опорних стін, огорож.