Як завжди, сервіс і якість - вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Пісок річковий, яружний (кар'єрний)

Розробка обладнання і систем електроживлення

Класифікація піску:

Річковий пісок

Пісок річковий - будівельний пісок, що добувається в руслах річок або на берегах озер. В результаті природного очищення даний пісок відрізняється відсутністю сторонніх домішок, глинистих включень і камінчиків. Застосовується річковий пісок при виробництві бетону, при кладок роботах, в дорожньому будівництві, в якості фільтра (дренажу), як наповнювач в сухих сумішах (штукатурки).

Кар'єрний пісок (пісок яружний)

Кар'єрний пісок - будівельний пісок, що добувається в кар'єрі. За способом видобутку підрозділяється на митий і сіяний. Митий кар'єрний пісок отримують промиванням великою кількістю води, вимиваючи з нього глину і дрібні частинки. Сіяний пісок видобувається в кар'єрі просівають від каменів, великих фракцій і включень.

Застосовується кар'єрний пісок у виробництві розчину для кладки і штукатурки, при фундаментних роботах, для підсипання. Ми часто недооцінюємо пісок, хоча це сировина просто невід'ємна частина будь-якого будівництва і володіє універсальністю використання. Простий матеріал, який є всюди, має всі необхідні властивості для створення будинків, нових ділянок, водойм та інших об'єктів. Пісок ділиться на види залежно від складу, характеристик, способу добування. Тому купуючи пісок Київ ціна не повинна бути вирішальним критерієм, вам варто звернути увагу на інші фактори і визначитися, в яких цілях ви плануєте його використовувати.

Що таке пісок і які критерії визначають його цінність

Пісок є будівельним матеріалом, який виходить в процесі руйнування гірських пород.В його складі присутні крупиці польового шпату, кварцу, слюди і інших мінералів. Важливим показником є модуль крупності зерен, він визначає сферу застосування і технічні характеристики піску. Також призначення піску в Києві за ціною нижче або вище середнього залежить від істинної або насипний щільності сировини. Хто б міг подумати, що пісок наділений таким розмаїттям? Найпоширенішими видами вважаються річковий та кар'єрний.