Як завжди, сервіс і якість - вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Піноблок

Піноблок, пінобетон в Києві

Газобетон або пінобетон - що краще?

Застосовуються кілька термінів, що позначають будівельні матеріали з пористого бетону - газобетон, газоблок, пінобетон, піноблок. Крім цього є такі характеристики, як автоклавний і неавтоклавний. Розберемося в назвах.

Комірчатий бетон – це основне назва легких бетонів, в структурі яких присутні безліч пір (комірок).

За способом утворення пір пористі бетони діляться на:

 • Газобетон
 • Пінобетон
 • Газопінобетон

По методу твердіння бетони діляться на:

 • автоклавні — набирають свою міцність в середовищі насиченої пари при тиску;
 • неавтоклавні — застигають в природних умовах.

Газобетон і пінобетон принципово різняться по ряду характеристик, починаючи від складу і закінчуючи фізико-технічними та експлуатаційними параметрами.

Виробництво пінобетону і газобетону: відмінності

Пінобетон отримують змішанням бетонної суміші і спеціальних пенообразующих добавок. Піноутворювачем для піноблоку служить в основному звичайний пральний порошок або інші хімічні речовини. При виробництві пінобетону суміш заповнюють у форми, в яких після затвердіння утворюються готові піноблоки. Пінобетон твердне і набирає міцність в природних атмосферних умовах.

Автоклавний газобетон, на відміну від пінобетону, проводиться в заводських умовах. Речовини для виробництва газобетону - це вапно, пісок, цемент, гіпс, вода і алюмінієва пудра як газообразователь. Осередки в газобетоні утворюються в результаті хімічної реакції, в процесі якої виділяється водень, який утворює пори.

Після початкового твердіння газобетон ріжуть на окремі блоки спеціальними струнами, які гарантують ідеальну геометрію. Це дає мінімальну товщину швів при кладці газобетонних блоків, що в подальшому запобігає появі містків холоду.

Ціна Аерок остаточно набирає свою фортецю в автоклаві під дією температури, водяної пари і тиску. В процесі автоклавування компоненти вступають в реакцію, і утворюється нова кристалічна решітка, подібна природним мінералам - гідросілікаткальція.

Стабільність якості

Піноблок, пінобетон Київ

Автоклавний газобетон виробляється на великому підприємстві і на будівництво його привозять у вигляді готових блоків. Виробництво автоклавного газоблоку в кустарних умовах неможливо, внаслідок того, що при виробництві необхідно контролювати кілька десятків процесів і параметрів. Сучасні заводи автоклавного газобетону, такі як АЕРОК, мають високий ступінь автоматизації і майже виключають вплив людського фактора на виробничий процес.

Автоклавний газобетон виготовляється згідно ДСТУ, що підтверджується протоколами випробувань, продукція має сертифікат якості.

Виготовлення блоків з пінобетона можливо безпосередньо на будмайданчику, тобто, можна зробити пінобетон своїми руками.

Здавалося б, великий плюс піноблоків в тому, що для його виготовлення не потрібно великого заводу і великих капіталовкладень, що тражается на невисокій ціні пінобетону. Однак перевага чи це? Місця виготовлення пінобетону не мають на увазі контроль якості вхідної сировини, не володіють лабораторією для контролю якості готової продукції, крім усього, можливі відхилення в технології. За великим рахунком, це кустарне виробництво з нестабільними показниками якості.

Що краще газобетон або пінобетон - висновок:

Пеноблок, пенобетон Киев

 1. Пінобетон и газобетон – це різновиди пористого бетону.
 2. Автоклавний газобетон набагато краще пінобетону по фізико-технічними властивостями завдяки автоклавної обробці.
 3. Газобетон відрізняється від пінобетону більш високою міцністю при меншій вазі.
 4. Газобетон - проникний матеріал, стіни з газобетону «дихають», а структура пінобетонних блоків перешкоджає повітрообміну.
 5. Блоки з газобетону АЕРОК відрізняються від піноблоків більш точними розмірами.
 6. При будівництві будинку з пінобетону збільшується ризик появи в кладці «містків холоду», що позначається на теплоеффектівності всього будинку.

Споруда будинку з пінобетону дешевше тільки на перший погляд. Якщо врахувати погану геометрію піноблоків, набагато гірші показники теплоізоляції, а також міцності в порівнянні з газобетоном, необхідність в більшій витраті кладок і вирівнюють матеріалів, то вигода будівництва будівель з піноблоків вельми сумнівна.

Купити газоблоки в Києві Ви можете зателефонувавши за тел. (067) 230-03-65, (044) 227-94-53.