Як завжди, сервіс і якість - вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Обухівский силікатний завод цегли

Купити цеглу силікатну у Києві

Силікатна цегла виробництва АО Завод «Цегла Трипілля»

Силікатна цегла - це екологічно чистий будівельний матеріал. Компоненти його складові: 90% пісок, 10% вапно + вода + добавки. Широко используется кирпич из-за своих характеристик: точность геометрических размеров, прочность, эстетический внешний вид, простота в использовании.

Важливий плюс силікатної цегли перед керамічним є в його поліпшення звукоізоляційних характеристиках. Нижня межа міцності Обухівського силікатної цегли при стисненні не менше 15-20 МПа. Цей параметр цегли позначається буквою «М» з цифрою наприклад: М150, М200. Параметр морозостійкості цегли - ця кількість заморозок і разморозок, які гарантовано витримає силікатна цегла.

Технологія виготовлення являє собою обробку парою при високому тиску (автоклав) вапняно-піщаної суміші, де під дією високої температури і тиску утворюється силікатне з'єднання.

Силікатна цегла виробництва АО Завод «Цегла Трипілля»

Назва товару (пакет) Технічні характеристики Розмір, мм Ціна зі складу-заводу, м.Обухів, ум.тис.шт Умови доставки Норми завантаження машини, ум.тис.шт.
пакет навал
Одинарний повнотілий М-200, F 35, D1850,
водопоглинання:12%.
250*120*65 2190 2150 29 грн/км , мінімальне замовлення 850 грн. 6,328
Полуторный повнотілий
(коэф. 1,354)
М-200, F 35, D1850,
водопоглинання:12%
250*120*88 6,608

(4,880 поштучно)

Камінь силікатний
(коеф. 2,125) на даний момент не виготовляється
М-150, F 35, D1420,
водопоглинання:12%
пустотність 26%
250*120*138 8,496

(3,996 поштучно)

Характеристики одинарної силікатної цегли (м.Обухів):

Характеристика Значення
Розміри, мм 250х120х65
Вега, кг 3,6
Міцність М200
Морозостійкість, циклів 25
Водопоглощение, % 12

Обухівський цегла має ряд переваг в порівнянні з рядовим цеглою:

  1. Розмір силікатної цегли витриманий згідно ДСТУ, що практично неможливо отримати, використовую преси вітчизняного виробництва
  2. Гарантія міцності - не менше 200 кгс / см, тому транспортування здійснюється практично без бою
  3. Витрата розчину при будівництві менше за рахунок малої кількості битої цегли і його чіткої геометрії
  4. Силікатна цегла упаковки сталевими стрічками, що дозволяє обходитися без зворотних піддонів. Упаковка цегли в пакети дає можливість складати товар у кілька рядів, не займаючи велику територію.
ТОВ «Купол» реалізує цеглу, вироблений на Обухівському силикатном заводі «Цегла Трипілля». Матеріал поставляється оптом і в роздріб за вигідними цінами.

Чому замовити силікатна цегла найвигідніше у нас

Ми реалізуємо цеглу та інші товари за демократичними цінами. Ми можемо собі дозволити встановлювати невисоку вартість на товари, запропоновані в нашому каталозі, з кількох причин:

  • по-перше, реалізовані нами матеріали поставляються нам прямо з заводів. Тобто ми є прямим дилером виробника. А значить, що наші покупці купують необхідні матеріали практично безпосередньо;
  • по-друге, ТОВ «Купол» - це компанія з величезним товарообігом. Тому ми можемо заробляти, не зобов'язуючи наших клієнтів викладати великі суми за замовлену продукцію;
  • в-третьих, мы ценим свою репутацию, а значит, не хотим обидеть своих покупателей ни низкокачественной продукцией, ни высокими ценами. по-третє, ми цінуємо свою репутацію, а значить, не хочемо образити своїх покупців ні низькоякісною продукцією, ні високими цінами.

Обухівський силікатний завод — у нас можна купити тільки якісну цеглу!

ТОВ «Купол» співпрацює з перевіреними і надійними виробниками, наприклад: заводом AEROC, які виготовляють газоблоки, газобетон, компанією «Золотий Мандарин», що спеціалізується на виробництві керамзітоблоков, стінових шлакоблоків, і т.д.

Обухівський завод «Цегла Трипілля» надійний виробник силікатної цегли і його різновидів, будівельних і штукатурних сумішей. Підприємство працює з потужністю понад 100 мільйонів штук цегли в рік. При виготовленні матеріалу використовується пісок зі Стугновского родовища.

Цегла на силикатном заводі виробляється з 1980 року. Тоді в умовах дефіциту за рік підприємством було випущено більше 40 млн штук силікатної цегли. Сьогодні компанія - це сучасне підприємство з високим рівнем автоматизації, з наявністю високоякісного польського обладнання.

Важливо відзначити, що заводом запропонований аналіз якості готової продукції. Предметом лабораторного дослідження є радіаційна безпека. Результат аналізу товарів - видача паспорта.

На заводі йде безперервна робота по поліпшенню якості продукції, щодо економного витрачання матеріалів, а також з енергозбереження.

Особливості продукції заводу

Обухівський силікатний завод «Цегла Трипілля» вважається одним з кращих в Україні. цегла має наступні якості:

  • транспортуванням без бою, оскільки міцність виробу становить близько 200 кгс / см2;
  • розміри цегли відповідають ГОСТ;
  • спеціальна легка упаковка цегли дозволяє економити місце як на складі, так і на будівельному майданчику. Оскільки вона дає можливість складати матеріал в стопки.

Завод один з небагатьох замінив старі масивні контейнери для цегли на нову упаковку. Тому покупцям немає необхідності повертати контейнери і оплачувати вартість користування ними.