Як завжди, сервіс і якість - вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Aeroc (Обухів, Березань)

ТОВ «Компанія «Купол» пропонує широкий спектр будівельних матеріалів

Газоблоки Аерок

Підприємство «Аерок», що випускає газобетон газоблок автоклавного твердіння під торговою маркою газобетон AEROC (газобетон Обухів, Березань), є лідером ринку товарів з пористого бетону.

Переваги закупівлі газоблоків AEROC зимою:
1. Забудовник, що зберігає газобетон Аерок у себе на об’єкті, може почати будівельний процес весною, коли інші ще погоджують проекти, а також стоять у чергах у постачальників будівельних матеріалів та намагаються вирішити проблему доставки бетону або цементу, піску, щебеню та газоблоків по характерному для цього часу бездоріжжю;
2. В період до основного будівельного сезону можна знайти будівельну бригаду за порівняно невисокими розцінками, а найголовніше — професійну;
3. Оскільки початок будівництва, як мінімум на три-чотири тижні раніше, ніж у інших забудовників, зміщується в часі і інші етапи будівництва: монтування покрівлі, установлення вікон і дверей, внутрішні роботи, в яких Ви будете одним з перших.

В Україні два заводи випускають газоблоки під маркою газоблок Аерок. Це завод в м Березань і в м.Обухів Київської обл (виробництво газоблоків). Вся продукція газобетон Обухів проходить через сертифіковану лабораторію для контролю якості та кожної партії товару видається сертифікат якості.

Продукція газоблоки АЕРОК (АЕРОК, AEROC) різноманітна і для кожного покупця знайдеться саме та яка йому необхідна, газоблок Аерок, газобетон АЕРОК, піноблок пінобетон AEROC. Компанія Купол пропонуєгазобетонні блоки АЕРОК з доставкою по Україні.

Для кладки газобетону рекомендується використовувати спеціальну клейову суміш АЕРОК, клей для газобетону, упаковка 25 кг. Середня витрата — одна упаковка на один кубометр кладки. Клей для газобетону — спеціальна суміш, яка багато в чому перевершує звичайний цементний розчин. Одержуваний кладки шар, товщиною 2-3мм, перешкоджає проходженню холодних енергетичних потоків. Клей для газобетону AEROC за ціною 58грн / упак.

Перемички з армованого газобетону АЕРОК

Презентація Aeroc EcoTerm Super Plus D300