Як завжди, сервіс і якість - вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Газоблок з доставкою по Україні

ТОВ «Компанія «Купол» продаж газоблоків Аерок в Києві

Доставка газоблоків Аерок

Ви бажаєте придбати газоблок (газобетон) в місті де ви проживаєте - зателефонуйте нам.

 • газобетон газоблок в Полтавській обл., м Полтава, Миргород, Лубни, Пирятин та ін.,
 • газобетон в Вінницькій обл., м Вінниця, Ладижин, Теплик, Калинівка та ін.,
 • газобетон газоблок в Житомирській обл., в м Житомир, Бердичів, Коростень та ін.,
 • газобетон в Черкаській обл., м Черкаси, Золотоноша, Сміла та ін.,
 • газобетон газоблок в Чернігівській обл., м Чернігів, Ніжин, Бахмач і ін.,
 • газобетон газоблок з доставкою по УКРАЇНІ.

Реалізуємо з доставкою газоблоки газобетон Аерок, Аерок AEROC (Обухів, Березань). Прямі договірні поставки блоків із заводів виробників. Офіційний дилер ТОВ "Аерок".

Газоблоки - сучасний різновид полегшеного бетону, часто застосовується при зведенні споруд різного призначення. Матеріал газоблоків - газобетон, що набирає все більшої популярності в будівництві

Газоблоки виробляються промисловим, автоклавним способом. До складу газоблоку входить цемент, вода, вапно, пісок і пудра алюмінію, за допомогою якого і формується «спучування» матеріалу.

Переваги газоблоків:

 • Найлегший з усіх різновидів бетону, в три рази легше цегли
 • Газобетон є екологічно чистим матеріалом
 • Має високі показники міцності, незважаючи на меншу щільність
 • Газоблок газобетон не вимагає обов'язкової зовнішньої обробки облицювальними матеріалами
 • Відмінно тримає тепло, є шумоізоляцією
 • Дуже легко ріжеться, дозволяє робити точні геометричні форми
Сфера застосування газоблоків:

Газоблоки знайшли широке застосування в будівництві зовнішніх стін будівель. Завдяки високим показникам стійкості до вологи, морозу і вогню, газобетон з успіхом застосовують для зведення комерційних і житлових будівель (котеджі, особняки). Газоблоки одночасно виконують функцію будівельного і теплоізоляційного матеріалу, що значно економить бюджет на зведення будівлі.

Варто зазначити, що для зведення несучих і зовнішніх стін застосовуються газоблоки, мають товщину не менше 20 сантиметрів (200 мм).

При зведенні внутрішніх стін з газобетону, процес займає мінімум часу і практично не вимагає професійних інструментів. З газобетоном легко працювати, на його гладку поверхню ідеально лягають облицювальні матеріали, в нього легко забивати цвяхи, різати.

На відміну від цегли, будівлі з газобетону зводяться в кілька разів швидше, що актуально за умови стислих термінів будівництва.

Заводи виробники газоблоків виготовляють газобетон з однакових матеріалів, за подібною технологією. Вимоги по якості (фортеця, морозостійкість і т. Д) блоків описані в Гості, який виробники дотримуються. Казоле б, якість газоблоків у всіх виробників має бути однаково, але відмінності все ж є. Відбувається це, в основному, від витрачається сировини і виробничої лінії. Десь пісок не того каческва, у кого то цемент прийшов з високим вмістом шлаків або алюмінієва пудра з вторинної сировини і т. п.

У зимовий час ми витрачаємо енергію на обігрів приміщень, а в літній період - знову втрачаємо енергію, але вже на його охолодження. Газоблоки Екоом Ваші витрати, внаслідок їх малої теплопровідності. А при правильному підборі товщини зводяться з газобетону стін - Ви надовго зможете забезпечити в Вашому будинку комфортний мікроклімат і зменшення витрат на обігрів і кондиціонування.

Ви можете газоблок купити Київ, Полтава, Житомир, Чернігів та всі інші міста України. ТОВ «Купол» пропонує швидке оформлення замовлення і доставку на будівельний майданчик незалежно від місця вашого перебування.

Наша компанія є прямим дилером заводу Aeroc - провідного підприємства з випуску якісний газоблок ціна Київ — невисока.

Чому слід віддати перевагу ТОВ «Купол»

Наша команда зарекомендувала себе як надійного постачальника високоякісних будівельних матеріалів в Україні. Ми співпрацюємо з кращими заводами і торговими марками країни:

 • Обухівський силікатний завод «Цегла Трипілля» - виробник будівельних сумішей і силікатної цегли, який представляє на ринку свою продукцію з 1980 року;
 • завод Aeroc, який виготовляє газоблок Обухів і газоблок Березань;
 • ТОВ «Енерджі Продакт» (бренд Aircrete) - виробник автоклавного бетону в м.Каховка, «Кращий виробник 2011»;
 • ТОВ «ЛайтСтоунКомпани» — підприємство, яке спеціалізується на випуску газоблоків (і інструменту для них), цегли, сипучих сумішей;
 • СБК - найбільший виробник керамічних стінових матеріалів в Україні;
 • Компанія «Літос» -один з лідерів ринку облицювальної цегли;
 • Цегельний завод "Фагот" випускає облицювальні матеріали протягом 20 років;
 • КЕРАТЕРМ (Кузьминецкий цегельний завод), який виробляє різні будівельні матеріали, і інші підприємства.

При величезному товарообігу ми можемо запропонувати клієнтам газоблоки ціна Київ яких прийнятна, постійна наявність акційних товарів і знижки.

Крім того, ми маємо власне виробництво (наші фахівці займаються виготовленням якісного електрощитового обладнання), а також надаємо послуги. Таким чином, у нас можна замовити кілька найменувань одночасно. При цьому ви зможете значно заощадити, не переплачуючи за доставку в різних місцях.

Компанія Aeroc - виробник високоякісних газоблоків в Києві за доступною ціною

Як вже було сказано, Aeroc випускає газоблок Березань і газоблок Обухів на двох заводах. Підприємство є одним з найбільших виробників пористого бетону, виготовленого автоклавним способом. З 2006 його виробничі потужності були знайдені в місті Березань Київської області, а з 2008 року до складу підприємства увійшов Обухівський завод пористих виробів.

Серед продукції, що випускається заводами продукції наступні найменування:

 • стінові й перегородкові блоки;
 • перемички з армуванням;
 • U-образні блоки з газобетону;
 • армовані плити;
 • сухі суміші для будівництва;
 • інструменти: каретки, ковші, штроборізи, ножівки і терки по газобетону, гумові молотки і куточки.

Випуск матеріалів здійснюється за допомогою високотехнологічного обладнання: німецька лінія виробничою потужністю 500 тисяч кубічних метрів на рік і лінія «Універсал-60», потужність якої - 180 тисяч кубічних метрів.

Газоблок ціна Київ

При невисокій ціні на газоблоки Aeroc в Києві і інших містах України компанія витрачає величезні ресурси на дослідження якості продукції. Для цього на заводах присутні лабораторії, в яких проводяться комплексні випробування:

 1. по акустиці;
 2. міцності кладки;
 3. радіології;
 4. з теплофізики;
 5. деформативности;
 6. вогнестійкості;
 7. сейсмічних навантажень.

Якість газоблоків досліджується також у випробувальному центрі державного департаменту пожежної безпеки, ГІ медичної екології та гігієни, НДІ Мінрегіонбуду.

Завдяки всьому сказаному вище, підприємство може запропонувати продукцію європейської якості зберігаючи вартість газоблоку Київ і інших міст держави.

Особливості газобетону

Газобетон є будівельним матеріалом. Його особливість полягає в наявності рівномірно розташованих дрібних пор осередків. Виріб регламентовано ГОСТ 21520-89 і використовується для монтажу перегородок, внутрішніх і зовнішніх стін.

Газоблок ціна - не єдина перевага вироби

Серед достоїнств матеріалу виділяють легку вагу, простоту при проведенні будівельних робіт, екологічність, пожежна безпека, створення особливого мікроклімату, енергозбереження. Також відзначають високу паропроникність, шумонепроніцаємость і стійкість до морозів. Розглянемо основні властивості газобетону більш докладно:

 • Вага конструкції. Маса матеріалу в залежності від щільності - від 300 до 1200 кг на кубічний метр.
 • Простота роботи з газоблоками. По-перше, матеріал легкий, а значить, працювати з ним набагато швидше, ніж з аналогічними виробами. По-друге, він нескладно обробляється, тобто строгается, ріжеться, фрезерується. З його допомогою зручно реалізовувати цікаві проекти. Наприклад, арки складних форм.
 • Екологічна безпека. У складі продукту пісок, вода, вапно та цемент - матеріали, в яких не містяться шкідливі домішки. Крім того, навіть випадково опинилися органічні речовини в складі газоблоку вигорають при автоклавного затвердіння.
 • Пожежна безпека. Матеріал не тільки не горить, але і перешкоджає поширенню пожежі. Тому після загоряння будинку, споруджені з газобетону, не руйнуються, вони вимагають лише капітального ремонту всередині приміщень.
 • Створення сприятливого мікроклімату. Комірчана структура має властивості утримувати тепло всередині газоблоку. А значить, при експлуатації об'єкта можна витрачати набагато менше енергії на обігрів.
 • Енергозбереження. Зовнішня частина стін не вимагає додаткових коштів теплоізоляції. Пори зовнішньої частини закриті, вони не випускають тепло.

Ці показники роблять газобетон популярним матеріалом. Крім того, він довговічний. Відомо, що сьогодні в світі існують будівлі з газобетону, які досягли віку 75 років.

Замовляйте газоблоки Київ ціна на які просто супер! Ми готові розпочати співпрацю з вами прямо зараз!

Міста Київської області, де можна придбати газоблок газобетон:

Київ Біла Церква Славутич Бровари Яготин Бориспіль Українка Вишгород Фастів Сквира Буча Богуслав Васильків Березань Ірпінь Тетіїв Боярка Коцюбинське Обухів Кагарлик Переяслав-Хмельницький Гостомель Миронівка Макаров