Як завжди, сервіс і якість - вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Aeroc (Обухів, Березань)

ТОВ «Компанія «Купол» пропонує широкий спектр будівельних матеріалів

Газоблоки Аерок

Предприятие «Аерок», выпускающее газобетон газоблок автоклавного твердения под торговой маркой газобетон AEROC (газобетон Обухов, Березань), является лидером рынка товаров из пористого бетона.

Переваги закупівлі газоблоків AEROC зимою:

1. Забудовник, що зберігає газобетон Аерок у себе на об’єкті, може почати будівельний процес весною, коли інші ще погоджують проекти, а також стоять у чергах у постачальників будівельних матеріалів та намагаються вирішити проблему доставки бетону або цементу, піску, щебеню та газоблоків по характерному для цього часу бездоріжжю;

2. В період до основного будівельного сезону можна знайти будівельну бригаду за порівняно невисокими розцінками, а найголовніше — професійну;

3. Оскільки початок будівництва, як мінімум на три-чотири тижні раніше, ніж у інших забудовників, зміщується в часі і інші етапи будівництва: монтування покрівлі, установлення вікон і дверей, внутрішні роботи, в яких Ви будете одним з перших.

В Україні два заводи випускають газоблоки під маркою газоблок Аерок. Це завод в м Березань і в м.Обухів Київської обл (виробництво газоблоків). Вся продукція газобетон Обухів проходить через сертифіковану лабораторію для контролю якості та кожної партії товару видається сертифікат якості.

Продукція газоблоки АЕРОК (АЕРОК, AEROC) різноманітна і для кожного покупця знайдеться саме та яка йому необхідна, газоблок Аерок, газобетон АЕРОК, піноблок пінобетон AEROC. Компанія Купол пропонує газобетонні блоки АЕРОК з доставкою по Україні.

Для кладки газобетону рекомендується використовувати спеціальну клейову суміш АЕРОК, клей для газобетону, упаковка 25 кг. Середня витрата - одна упаковка на один кубометр кладки. Клей для газобетону - спеціальна суміш, яка багато в чому перевершує звичайний цементний розчин. Одержуваний кладки шар, товщиною 2-3мм, перешкоджає проходженню холодних енергетичних потоків. Клей для газобетону AEROC за ціною 58грн / упак.

Презентація Aeroc EcoTerm Super Plus D300