Як завжди, сервіс і якість - вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Дрова колоті. Паливні брикети. Київ

Паливні брикети і дрова колоті в Києві

Дрова в ящиках 1х1х2м

Доставка дров здійснюється автомобілями з краном-маніпулятором. Ціна доставки по Києву маніпулятором (1-6 пак дров) 850-1000 грн. Відвантаження в автомобіль замовника проводиться краном (потрібна відкрита машина) з 9:00 до 16:30 по буднях за адресою вул. Здолбунівська, 7 д . Дрова Київ з доставкою.

обсяг дров

Основними одиницями заходів для деревини є кубічний метр м3 (суцільної деревини без проміжків) для круглого і пиляного матеріалу і складеного кубічний метр «складометр» (вважаючи проміжки) для дров, обапола і т.п.

1 складометр - одиниця міри для дров, покладених шарами, яка, включаючи просвіти займає загальний об'єм 1 м3. Не плутайте складометр з насипним кубометром (іноді говорять навальний кубометр). Насипний кубометр - це одиниця міри для дров, покладених навалом (насипом дрова накидати, а не складені), яка, включаючи просвіти займає загальний об'єм 1 м3.

Дрова Україна

Для перерахунку з складометрів в кубометри дров використовують коефіцієнт, який залежить від розміру полін. У більшості випадків для перерахунку складометрів в м3 використовують коефіцієнт, що дорівнює 0.7.

Дрова дубові

Дрова дубові, дрова від виробника, дрова в Києві, доставка дров Київ, купити дрова, дрова київ ціна, продаж дров, доставка дров, дрова з доставкою, виробництво дров, дрова не дорого, дрова колоті, заготівля дров, дрова для будинку, дрова для каміна, дрова для лазні, колоті дрова, альтернатива газу, куплю дрова Київ, дрова березові, дрова для котла, дрова вільхові колоті, дрова дубові Київ, продам дрова в киеве.

ПАЛИВНИЙ БРИКЕТ RUF. ДУБОВІ БРИКЕТИ

Паливний брикет RUF - так звані евродрова. Сучасний і дуже популярний на сьогоднішній момент вид деревних паливних брикетів.

 • Середні розміри: 155 x 65 x 105 мм.;
 • Вологість не більше: 8-10%;
 • Зольність: менш 1,0%;
 • Теплотворність: 4250 Ккал/кг.

Компанія пропонує послуги з доставки паливних брикетів РУФ. Ці евродрова, упаковані в пачки по 12 штук і запаяні в термоусадочну плівку, що захищає їх від проникнення пилу, бруду і вологи.

Виробництво паливних брикетів

Паливні брикети в Києві

Пачки брикетів (вага однієї пачки близько 10 кг) укладені на европоддон 1,2 х 0,8 м. Загальна вага піддона 1 тонна.

Дрова дубовые

Даний матеріал використовують в камінах, печах і твердопаливних котлах.

Дрова дубові

Наприклад 1 тонна (1,32 куб.м.) паливних брикетів RUF виробляє таку ж кількість тепла, як і 2,5 кубометрів дров.

Дрова дубові

Основні переваги паливних брикетів РУФ:

 • Можливість тривалого зберігання;
 • При горінні брикети не виділяють сторонніх хімічних запахів, завдяки тому, що при їх виробництві не додають ніяких хімічних барвників і клеїв;
 • Паливні брикети RUF з тирси виробляють в три рази більше тепла, ніж дрова;
 • Виробляються брикети РУФ без використання смол, тому вони не забруднюють димохід і дають приємний запах;
 • Паливні брикети з тирси виділяють СО2 в десять разів менше, ніж природний газ і в п'ятдесят разів менше, ніж вугілля;
 • РУФи використовують не тільки в камінах і печах, а й в твердопаливних піролізних котлах, грилях і барбекю.

Паливні брикети РУФ широко застосовуються для всіх типів котлів, камінів, печей. Горіння деревних брикетів їх тирси проходить без іскріння і з незначним виділенням диму.

Брикети горять з тепловіддачею 4510 ккал /кг, кам'яне вугілля - 4950 ккал/кг а березові дрова - 1860 ккал/кг.

Паливний брикет виробляється щільним і тримає форму природним шляхом, деревна тирса скріплюються за рахунок зміни структури деревини при температурному пресуванні. Ніяких додаткових клеючих речовин або сполучних не використовується, такі деревні брикети складаються з чистої деревини (дуб, береза, осика, сосна), тому вони вважаються екологічно чистим паливом. Якщо Ви дочитали до цього місця і зателефонуйте (096) 396-09-48 ціна дубових брикетів РУФ для Вас буде 2480 грн / тонна (при покупці не менше 1 тонни).

Паливний БРИКЕТ Піні-Кей (Piny & Key). ДУБОВІ БРИКЕТИ
Дрова дубовые

Характеристики «Піні Кей» брикетів:

 • Розміри: 310х50x50мм.
 • Енергія згоряння: 5100-5301 ккал/кг.
 • Зольність: 0.1 %.;
 • Вологість: 4-5 %.;
 • Упаковка: термоусадочні пакети по 10 кг, на піддонах по 1000 кг.

Деревні паливні брикети (евродрова) Pini & Kay в Києві і області - паливо майбутнього! Можна купити брикети паливні (евродрова, брикети для опалення) високої якості і по відмінним цінами! Можливий продаж з доставкою та розвантаженням паливних брикетів по Києву і області.

Виробництво «Піні Кей» (Pini & Kay) евродров полягає в пресуванні тирси, склеювання паливних брикетів відбувається за рахунок температурного пресування при 180-210. У слідстві наявності по центру циліндра паливного брикету отвори, горіння відбувається без додаткової вентиляції в топці. Деревні паливні брикети з тирси прекрасно підходять для топок твердопаливних піролізних котлів, збільшуючи їх потужність.